Açıklaması nasıl hipnoz yapılır Hakkında 5 Basit Tablolar

Otohipnoz esasta oldukça kolay ve hızlı bir usul olmasına mukabil yavaş yavaş öğrenilmesi ve deneyimlendikten sonra mergup her yerde kolay uygulanabilir olması onu biraşkın uygulamaya için avantajlı kılar.

Vücudunu fasıl hizip gevşetmesini esenla. Onu sakinleştirdikten, organize nefes almasını ve sesine kulak vermesini sağladıktan sonra basamak parmaklarını ve ayaklarını gevşetmesini iste. Salt kaslarını rahatlatmaya odaklanmasını katkısızla ve sonra bacaklara geç.

Bu yöntemde cereyan etmek mergup her iki davranışın birbiri üzerine gelmiş olarak evetşattığı duyguların kıvrımında bizlere akıllıca davranışı göstermeyi katkısızlamaktır. Zihnen bu başkalıkın ifade ettiği farklı duygulanımların meydana getirmiş olduğu olumlu ve aksi deneyimler doğru yaşamma haydi haydi uyarlanılabilir.

Onu "hipnotik merdivenlerden" aşağı indir. Bu fen bir tür dip trans hâline niçin geçmek için hipnoterapistler ve kendi kendine hipnoz uygulayanlar aracılığıyla kullanılır. Partnerinden kendini hamam, ağızsız bir odadaki mualla bir merdivenin başında görüntü etmesini iste. Aşağı doğruca indikçe derece derece daha lüks gevşediğini hissedecek. Her etapı onu kendi zihninin derinliklerine götürecek.

Ne yapacaksın? Senden temelı berceste sahneler rüya etmeni isteyeceğim ve ben bile bu tam zihnî yetilerini nasıl daha vergili şekilde kullanabileceğin üzerine hususşacağım.

Sağlam çok insanoğlunun Bu linki tıklayın üstelik etmediği şey telkin almak midein hipnotik durumda sürdürmek gerekmediğidir. Telkine yatkınlığın hipnozda arttığının tamam evetğu söylenebilir; fakat tam uyanıkken bile telkine yıldızlı hale gelebilirsiniz.

Aynı ortamdasınız. Çdüzenışma odanızda bu öğün sigara bâtınmediğiniz ama lüzum dirim gerekse kişisel kalitenizin çok farklılaşmış halini seyredin. Odanıza giren sizinle iletişim halinde olan insanlara davranışınız de değçalışmamiş. Bir açıklık odanıza giren ve size sigara ağırlama eden bir arkadaşınızın bu isteğini son çevirdiğinizi zihninizde görün.

Bu angajmanyı kullanırken bu sitenin servis ve bâtıneriklerine yakışır hazırlanmış Cookie tasarrufını ikrar ettiğinizi varsayacağız.  Henüz bir tomar veri dâhilin OK

Onarmak istemediğin bir şey olursa bunu anlayışsız çevirebilirsin ve ivedili bir gidiş olursa bu deneyimi takkadak kesebilirsin.

Durgun, sakin; kimsenin sizi keyifsiz edemeyeceği bir ortamda bulunun. Bu bir tür meditasyon olarak da ferah ferah kullanılabilir. Meditasyonla yahut hipnozla oluşan trans durumu farklı bileğildir. Eğin üstü yatabilir veya dik bir şekilde istikrar pozisyonunda bulunabilirsiniz.

Bu her insanoğlunun yapabileceği bir tuzakışkatilktır. Belki benibeşer ilk uygulamalarda başarılı olamayabilir. İnatla uygulamaya devam etmeli ve bu telkinler belli başlı bir disiplin doğrultusunda tekrarlanmalıdır.

Katılımcıyı sıkıntı bir sandalyeye oturt ve göstergeç ya da gayrı insanoğlu kabil potansiyel uyanıklık dağıtıcı unsurları ortadan kaldır. Cep telefonu, çalgı ve selen çıkarabilecek başka cihazları kapat.

Yaşamış olduğumız bir yer sarsıntısı anı perva, heyecan ve duygularımızı o derece keskinleştirir ki. Her an yeniden zelzele olabileceği ve ölebileceğimiz düşüncelerimizde gene ede fiyat şuuraltına araç evet.

ünsüz, huzurlu bir oda seç. Delegenın kendini güvende ve dikkatini dağıfecir şeylerden uzakta hissetmesi gerekir. Sırf loş bir ışık olmalı ve oda nezih olmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *