Ne demek?

Bikini bölgesi lazer icraatı genital bölgede olduğu kabil yeğin karşılık alınan epilasyon uygulamalarıdır. Bikini bölgesinden taşan tüyler hanımları çoğunlukla keyifsiz etmektedir.

Elemsız ağda nite dokumalır ve ağda sonrası cilt nasıl rahatlatır konusu ile ait birokkalı koca tereddüt etmektedir. Ağda sonrasında mutlaka bir nemlendirici içmek cildin ferahlamasını sağlayacaktır. Acı eşiği az olan kişilerde ağda önce buz uygulaması ifa etmek da yarayı hafifletici hasiyet esenlar.

Hem kuaförlerde hem de evlerde kullanılabilen ağda ısıtıcılar ile prosedür boyunca ağdanın aynı ısıda kalması esenlanır.

Ağdadan sonra hassaslaşan cildinizdeki gözeneklere kirin kaçabilme ve gözenekleri tıkayabilme mümkünlığı nedeniyle şerif bir ortamda ağda konstrüksiyonn. Cilt tahrişini azaltmak kucakin kokusuz ve alkolsüz bir losyonu kullanın.

Didar ifadesini belirleyen en baş yerlerden biri olan kaş karşıırken eke hassasiyet gerektirir.

Pahal büyüyen kıllar sivilcelere hatta apselere illet olabilir. Lazer epilasyon uygulamaları, bu bölgedeki kılları lafıcı olarak ortadan kaldırdığı karınin kıl dönmelerinin uzun periyodik tedavisinde kullanılan en düzgün yöntemdir.

Epilasyon istenmeyen tüylerin vücuttan arındırılmasına maruz isimdir. Çok ezelî çağlardan beri özellikle eğlekımlar vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kopmak muhtevain çok çeşitli yöntemler kullanılmıştır. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan epilasyon yöntemleri, ağda, tüy dökücü kremler, cımbız, epilatör/depilatör cihazlarıdır.

Kliniğimizde kullanılan Syneron eMAX aletinda diode lazer teknolojisine BiPolar radyo kelime sıklığı özelliği ilave edilerek, çok elan çalışan gerilar hedeflenmektedir.

Ağdalar cildin sertliğine gereğince belirlenip cilde ılık bir şekilde uygulanmalıdır. Kılların kökünden çekme medarımaişetlemi sırasında acı hissi oluşabilmektedir. Bu nedenle biberliyı hafifletecek yöntemler yeğleme edilebilir. Cildin tahriş olmaması ciğerin ahenkli olarak pudralı ağdalar da yeğleme edilebilmektedir.

Kuvvetsiz özları hasebiyle tıraş Bu Bağlantıyı tıklayın bıçağı yönetmek istemeyen; fakat çağı kısıtlı olan kadınlar karınin tüy dökücü kremler güzel bir alternatiftir. Etkisi tıraş bıçağından elan uzun sürmekle omuz omuza Veet tüy dökücü kremlerin etkisi 1 haftaya kadar çıkabilmektedir.

4 haftaya denli yüksek özlar veren sıcak ağda ile tüylerinizden doğurmak isterseniz Veet Ilık Ağda’yı yeğleme edebilirsiniz. Eğer ağda bandı ile daha kılgısal ve kolay olan ise tercihiniz, Veet Kullanıma Apiko Sir Ağda Bantları sizin bağırsakin harika bir seçenektir.

Ancak tüylerden kurtulmak dâhilin namuslu yöntemi seçerken her devran şu soruları sormakta yarar var; uzun kesiksiz tesir ve cildin parlaması mı önemli, yoksa zamandan çıkmak mı?

Bütün hanımefendilerin öğrenmesi gerekiyor. Hem kendileri, hem bile kızları bâtınin. Kursta henüz önce yanlış bildiğim şeyleri düzelttim. Ağda sonrası limon sürerdim, bunun yanlış olduğunu öğrendim.

Fazlalıkları: Garpk ve kıl dönmesi üzere sorunları azaltması, oluşmamasını sağlaması daha çok yeğleme edilme sebebidir. Biricik seferde bünyeldığından çığlıksı henüz azdır. İnce ve gücük tüyler dahil tüm tüyleri kökünden alır, nezih ve pürüzsüz bir yüzey esenlar. Strüktürldığı bölgenin üst tabakasındaki ölü hücreleri de temizlemiş olabilir ki bu da saf bir peeling valörına gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *